Nabożeństwa

Co niedzielę spotykamy się na nabożeństwie i społeczności o godzinie 10:30. Kazania są tłumaczone na język angielski, istnieje również możliwość tłumaczenia na język ukraiński i rosyjski. Rodzice z małymi dziećmi mogą uczestniczyć w nabożeństwie przebywając w specjalnym, wyposażonym w zabawki pomieszczeniu, gdzie transmitowany jest dźwięk i obraz z kaplicy głównej. Po każdym nabożeństwie zapraszamy na społeczność przy kawie i ciastku w kawiarni kościoła lub do naszej księgarni, gdzie można zaopatrzyć się w Biblię i literaturę chrześcijańską.

Służba dla dzieci 

Zajęcia Szkółki Niedzielnej w roku szkolnym odbywają się w trakcie nabożeństwa w 3  grupach wiekowych. W czasie wakacji, gdy nie ma zajęć Szkółki, zapraszamy dzieci na Wakacyjny Klub Filmowy dla dzieci, gdzie oglądają filmy rysunkowe o tematyce biblijnej.

Służba ewangelizacji ulicznej 

W każdą środę o godz. 18:00 spotykamy się w Zborze, a następnie wychodzimy na ulice i dzielimy się Ewangelią z napotkanymi osobami w oparciu o ankietę ewangelizacyjną. Co tydzień mamy wiele głębokich rozmów, kiedy Duch Święty porusza serca naszych rozmówców. 

Wieczory Uwielbienia

W każdą środę o 19:00 odbywają się spotkania modlitewne i uwielbieniowe, połączone z rozważaniem Słowa Bożego.

Spotkania Seniorów

W każdy poniedziałek o godz. 10:00 odbywają się spotkania dla Seniorów, które nie ograniczają się jedynie do osób w dojrzałym wieku. Dołączyć do nich może również każdy kto tylko chce się włączyć. 

 

Login Form